Home

Cilia Warrior Humidity finále československého poháru kopaná 1989 Downward St flame

AC Sparta Praha – Wikipedie

Sparťan v bílém plášti: Na stole měl už kompletní jedenáctku - Novinky

Pohár slaví jubileum III. - Dominance Dukly a Slovanu | MOL Cup

Pokračovala kvalifikace na MS 2014 Jsme stále ve hře!

Moravčík o Ronaldovi i Portugalsku v památném roce 1989: Měli jsme sílu |  iSport.cz
Moravčík o Ronaldovi i Portugalsku v památném roce 1989: Měli jsme sílu | iSport.cz

Camp Nou na vlastní kůži: Porazil Barcelonu, přesto mu Zachar jako  sabotérovi napařil pokutu - Sport.cz
Camp Nou na vlastní kůži: Porazil Barcelonu, přesto mu Zachar jako sabotérovi napařil pokutu - Sport.cz

Pohár slaví jubileum VIII. - Trofej zmizela v Košicích | MOL Cup

Československý fotbal v číslech a faktech - Jeřábek Luboš - Československý  fotbal v číslech a faktech - Jeřábek Luboš -
Československý fotbal v číslech a faktech - Jeřábek Luboš - Československý fotbal v číslech a faktech - Jeřábek Luboš -

Slavia získala double, finále MOL Cupu rozhodl Sima | Soutěže | FOTBAL.CZ

Baník vyhrál pohár celkem čtyřikrát. To jsou ty nejzajímavější momenty -  Moravskoslezský deník
Baník vyhrál pohár celkem čtyřikrát. To jsou ty nejzajímavější momenty - Moravskoslezský deník

FK Dukla Praha | Zemřel Jaroslav Jareš, bývalý trenér Dukly Praha

Slavia - Zlín 0:1. První prohra pod Šilhavým, favorit v poháru končí |  iSport.cz
Slavia - Zlín 0:1. První prohra pod Šilhavým, favorit v poháru končí | iSport.cz

Facebook
Facebook

Příbram a Pardubice vítězi finále Československého poháru | Náš fotbal |  FOTBAL.CZ
Příbram a Pardubice vítězi finále Československého poháru | Náš fotbal | FOTBAL.CZ

Historie: Vítězové poháru | iSport.cz

Pohár slaví jubileum VII. - Penalty Zacharovi naschvál | MOL Cup

Příbram a Pardubice vítězi finále Československého poháru | Soutěže | FOTBAL .CZ

Síň slávy se rozšířila o mimořádného fotbalistu, který neměl moc štěstí -  Seznam Zprávy
Síň slávy se rozšířila o mimořádného fotbalistu, který neměl moc štěstí - Seznam Zprávy

Zahraje si Sigma pohár i na jaře? Rozhodne se v úterý proti Dukle | SK  Sigma Olomouc - Oficiální web fotbalového klubu
Zahraje si Sigma pohár i na jaře? Rozhodne se v úterý proti Dukle | SK Sigma Olomouc - Oficiální web fotbalového klubu

Slovenský fotbalový pohár – Wikipedie

Přijďte se podívat! Pohár Ligy mistrů je v Ostravě nově součástí výstavy  Baníku - Moravskoslezský deník
Přijďte se podívat! Pohár Ligy mistrů je v Ostravě nově součástí výstavy Baníku - Moravskoslezský deník